Robert Lewandowski pożegnał się z kolegami z drużyny

16.07.2022

Transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony staje się faktem i powinien zostać niebawem ogłoszony przez „Dumę Katalonii”. Lewandowski pożegnał się już z kolegami z Bayernu. 

O przenosinach Lewandowskiego „Katalonii” przekonani są już wszyscy, włącznie z samym Polakiem. Napastnik poinformował w wywiadzie udzielonemu Sky Sports, że pożegnał się już z pracownikami Bayernu oraz kolegami z drużyny.

„Wrócę i pożegnam się porządnie”

Polak powiedział także, że nie jest obecnie w stanie pożegnać się ze wszystkimi, których spotkał na swojej drodze przez ostatnie osiem lat. Poinformował jednak, że niebawem wróci do Monachium, by w odpowiedni sposób pożegnać się ze wszystkimi.

– Wrócę i pożegnam się porządnie ze wszystkimi pracownikami. Nie miałem teraz zbyt wiele czasu, aby się do tego przygotować. Tych osiem lat było wyjątkowych i nie zapominam o tym. Świetnie się bawiłem w Monachium. Niebawem czeka mnie lot, ale po obozie przyjadę ponownie. Wówczas pożegnam się porządnie i zorganizuję kilka rzeczy. Pożegnałem się dzisiaj z chłopakami na boisku, nie martwiłem się o kontuzję na treningu. Równie dobrze coś może mi się przydarzyć w domu. Chciałem zadbać o formę i znów potrenować z chłopakami – zdradził Lewandowski.