Polska – Iran. Kurs 50 na zwycięstwo Polaków!

20.07.2022

Przed nami Final 8 w Lidze Narodów. Faworytami finałowego turnieju są Polacy, którzy mogą w końcu po 10 latach odnieść sukces w tym turnieju. Pierwszą przeszkodzą dla podopiecznych Nikolo Grbicia będzie Iran. 

Trzeba przyznać, że ostatnie mecze z tym rywalem nie należały do najłatwiejszych. Nasi kadrowicze przegrali z tą ekipą zarówno na Igrzyskach Olimpijskich jak i w fazie wstępnej Ligi Narodów. Jednak jeśli spojrzymy szerzej, Polacy od wielu lat regularnie ogrywają Irańczyków. W ostatnich 10 latach pomiędzy tymi reprezentacjami odbyło się 22 spotkań o stawkę, z czego 15 wygrali Polacy. Dodatkowo trzeba przyznać, że dwie ostatnie porażki były dość niefortunne po tie-breakach.

Z okazji tego spotkania bukmacher BETFAN przygotował specjalną promocję – kurs 50.00 na zwycięstwo Polaków. Inaczej mówiąc za zagrane 5 zł możecie zgarnąć 220 zł na KONTO GŁÓWNE.

Co należy zrobić, aby skorzystać z tej promocji?

  1. Zarejestrować konto z linka -> TUTAJ.
  2. Dokonać wpłaty 55 zł.
  3. Zagrać za 50 zł zakład bez ryzyka na wybrane przez siebie wydarzenie – nie musi być związane z meczem Polaków z Iranem
  4. Postawić 5 zł na zwycięstwo Polski ze specjalnej zakładki -> TUTAJ

Wygrana trafia od razu na KONTO GŁÓWNE i jest gotowa do wypłaty. Dodatkowo gracz, który weźmie udział w promocji otrzyma:

– Freebet 60 zł (darmowy zakład), który może zagrać na cokolwiek tylko chce.

– Zakład bez ryzyka do 600 zł. Zwrot jako bonus w przypadku przegranego pierwszego zakładu.

Więcej informacji o promocji TUTAJ.