Napoli odrzuciło ofertę West Hamu za Piotra Zielińskiego

25.07.2022

Piotr Zieliński najprawdopodobniej opuści tego lata Napoli. Zainteresowanie sprowadzeniem Polaka przejawia West Ham, jednak do tej pory „Młoty” nie były w stanie przedstawić oferty, która zadowoliłaby klub z Neapolu. 

Kontrakt Piotra Zielińskiego z Napoli obowiązywał będzie jeszcze przez dwa lata. Oznacza to, że jeśli polski pomocnik nie zdecyduje się przedłużyć umowy z klubem Serie A, to obecne lato jest ostatnim, w którym neapolitańczycy mają szansę zarobić na sprzedaży Zielińskiego. Chętnych na pozyskanie Polaka ponoć nie brakuje, a konkretną ofertę przedstawił nawet angielski West Ham.

„Młoty” rozbiją bank na Zielińskiego?

Jak donosi „Corriere dello Sport”, oferta londyńskiego klubu opiewała na 20 milionów euro i nie została najcieplej przyjęta w Neapolu. Władze klubu uważają, że Zieliński wciąż wart jest o wiele więcej i być może nieco przychylniej spojrzeliby na propozycję bliższą 35-40 milionom euro.

Piotr Zieliński był bowiem w ubiegłym sezonie podstawowym piłkarzem Napoli. Polak rozegrał 42 spotkania, w których zdobył osiem bramek i zanotował pięć asyst.