Antonio Conte przerywa milczenie. Włoski trener wypowiedział się na temat powrotu
13.11.2018

Jeszcze miesiąc temu według mediów blisko Realu, dziś w zupełnie niejasnej sytuacji. Antonio Conte nadal nie wyjaśnił spraw z Chelsea oraz nie podjął pracy w jakimkolwiek klubie. W jednym z ostatnich wywiadów, włoski trener przybliżył datę powrotu. 

13 lipca zespół ze Stamford Bridge pożegnał się po dwóch latach ze swoim trenerem. Patrząc na stanowisko klubu od razu po zwolnieniu, większość spodziewała się, że Włoch łatwo i przyjemnie odprawy nie dostanie. Sytuacja pomiędzy stronami nadal nie została wyjaśniona. Patrząc na wypowiedź Conte, były podopieczny “The Blues” wykazuje cierpliwość.

Antonio w rozmowie ze “Sky Sports” przybliżył datę swojego powrotu – Chcę poczekać do czerwca, wtedy dopiero rozpocznę nowy projekt. W trakcie trzech miesięcy mogę zmienić zdanie, jednakże taki jest mój aktualny cel. 

Włoch zdradził także swój preferowany kierunek – Oczywiście, jestem Włochem, więc chciałbym żyć i trenować w kraju. W tym momencie możemy zaobserwować niesamowitą dominację Juventusu, ale rywale z roku na rok się wzmacniają.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO