Pulisić nie wyklucza przenosin do Premier League. Wykorzysta to Liverpool?
14.11.2018

Christian Pulisić przez ostatnie dwa lata stale był łączony z wieloma klubami Premier League. Najczęściej angielskie media wpychały go do Liverpoolu, głównie z powodu osoby Juergena Kloppa, z którym reprezentant USA już współpracował.

W 2016 roku po raz pierwszy Borussia Dortmund otrzymała ofertę od Liverpoolu za jedną ze swoich największych perełek. Jednak jej niewielka kwota, konkretnie 11 milionów euro, nie satysfakcjonowała władz obecnego lidera Bundesligi. Rok później o pomocnika pytał Tottenham oraz Chelsea, ale zawodnik nadal nie wykazywał nadmiernej chęci na przenosiny do Anglii.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Jutro 20-latek wybiegnie na Wembley, aby rozegrać towarzyskie spotkanie z reprezentacją Anglii. Dla tamtejszych dziennikarzy jest to zatem idealny moment na zadawanie pytań odnośnie przyszłości utalentowanego piłkarza.

– Premier League jest marzeniem dla wielu dzieci rozpoczynających grę w piłkę. Nie mam zatem powodu, aby wykluczać, że pewnego dnia tam trafię. Obecnie jednak cieszę się z pobytu w Borussii. Mamy obecnie dobry moment, więc musimy go wykorzystać – stwierdził Christian.

Obecna umowa Pulisicia wygasa wraz z końcem następnego sezonu. Kolejne lato będzie zatem idealnym momentem na zmianę barw klubowych.

– Myślę, że niebawem nadejdzie czas na rozmowę o mojej przyszłości.  Aktualnie staram się trzymać z daleka od wszystkich medialnych sensacji.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO