Chaos nie tylko na murawie – Monaco jedynym takim klubem w Europie
14.11.2018

Dwa lata temu zachwyty nad ofensywną grą, świetnymi zawodnikami, ostatecznie dobre występy występy w Lidze Mistrzów i tytuł mistrza Francji. Tamto Monaco skutecznie nawiązało do lat świetności i przypomniało nam o sobie, jednak nie na długo. Obecny sezon to istna katastrofa, która zdaje się nie mieć końca.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Mendy, Bakayoko, Bernardo, Mbappe, Lemar i inni. AS Monaco urządziło wyprzedaż, która okazała się opłakana w skutkach. Oczywiście ogromne pieniądze zarobione na transferach przeznaczono w niemałym stopniu na nowych zawodników, jednak ich jakość jest daleka od wcześniej wspomnianych. Do tego dochodzi konieczność zgrania się i problem gotowy.

Okazuje się, że w obecnym sezonie Ligue 1 na murawie zagościło już 32 (!) różnych zawodników AS Monaco. To zdecydowanie najwięcej nie tylko we Francji, ale i wszystkich ligach z TOP5. Co ciekawe, to aż o sześciu więcej, niż w jakiejkolwiek innej drużynie.

Oczywiście nie bez znaczenia jest fakt, że już kilkunastu zawodników pauzowało lub wciąż pauzuje z powodu kontuzji. Mimo tego przyczyn katastrofalnej gry nie można szukać tylko tutaj – mimo ogromnych roszad w składzie wciąż nie znaleziono złotego środka. To powoduje konieczność szukania czegoś innego i koło się zamyka. Chaos, chaos i jeszcze raz chaos… Czy Thierry Henry zdoła to naprawić?

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!