Giroud i Kimpembe w hicie Hollywood. Premiera już w grudniu
14.11.2018

Jeśli kocha się piłkę, bycie piłkarzem to podobno najprzyjemniejszy możliwy zawód. Żyjesz jak król, masz mnóstwo wolnego czasu, który możesz spożytkować jak tylko chcesz. Jedni uczą się języków, inni przesiadują na siłowni, kolejni imprezują. Aktywności jest wiele, ale jak się okazuje są też tacy, którzy… łapią dodatkowe “fuchy”.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Olivier Giroud i Presnel Kimpembe – ci dwaj francuscy piłkarze, zawodnicy kolejno Chelsea i PSG, właśnie pochwalili się swoim nadchodzącym debiutem na wielkim ekranie. Debiutem połowicznym, bo nie będziemy ich widzieć, tylko słyszeć. Piłkarze użyczą głosów bohaterom animowanego komputerowo filmu Spider-Man: New Generation. W kogo się wcielą? Głosem napastnika przemówi Zielony Goblin, zaś obrońcy PSG – Scorpion.

Kariera swoją drogą, a plany na życie po niej swoją. Piłkarze na tym poziomie – jeśli są rozgarnięci – raczej nie muszą obawiać się o swoją finansową przyszłość, ale przecież każdy prędzej czy później chce się czymś zająć i wypełnić wolny czas. Niektórzy zostają trenerami, inni ambasadorami klubów, więc kto wie, może Giroud i Kimpembe zagoszczą na dłużej w Hollywood? Pierwszy z nich swoją aparycją do ról macho i łamacza serc nadawałby się idealnie.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!