Radamel Falcao zamierza uciec z tonącego statku.

17.11.2018

Monaco rozgrywka aktualnie swój najgorszy sezon od wielu lat. Nic więc dziwnego, że piłkarze zaczynają zastanawiać się nad swoją przyszłością w klubie z Księstwa. Nad zakończeniem przygody z drużyną myśli także Radamel Falcao. Według hiszpańskich mediów, Kolumbijczyk zaoferował się jednemu zespołowi z LaLiga!

Siedem punktów w trzynastu spotkaniach i dopiero 19. pozycja w tabeli – statystyki Monaco wyglądają tragicznie. Nową jakość w zespole wprowadzić miał Thierry Henry, który przejął drużynę w połowie października. Jak na razie efektów pracy Francuza w klubie nie widać. „Czerwono-Biali” nadal nie wygrali meczu pod opieką Henry’ego (4 porażki i 2 remisy). Poniżej oczekiwań spisuje się także Radamel Falcao.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Kolumbijczyk ostatnie trafienie w lidze zaliczył 7 października w starciu przeciwko Rennes. Wspominana bramka to zaledwie jeden z dwóch goli napastnika w obecnym sezonie. Wcześniej Falcao trafił do siatki w meczu z Nimes. Jak poinformowała w piątek „Marca”, Radamel nie widzi problemów w swojej grze, tylko występach całej drużyny. Piłkarz zamierza zmienić klub w najbliższym możliwym terminie.

Według hiszpańskiego źródła, kolumbijski zawodnik zaoferował już swoją grę Realowi Madryt. Agentem Falcao jest znany wszystkim Jorge Mendes. Portugalczyk z pewnością pomógłby zrealizować całą transakcję.

Sam Real nie zamierza spieszyć się z rozpatrywaniem propozycji. Owszem, madrycki klub nadal poszukuje wzmocnień w ofensywie, jednakże Radamel m.in. ze względu na swój wiek (piłkarz Monaco skończy w lutym 33 lata), nie jest obiektem pożądania przez „Królewskich”.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!