“Fulham: Nowe porządki”. Ranieri wprowadza… fast foody
17.11.2018

Fatalna postawa beniaminka z Londynu na początku sezonu zakończyła się w spodziewany sposób. Z pracą w klubie pożegnał się Slavisa Jokanović, który wcześniej wyciągnął go z czeluści Championship, budując ekip, z powodzeniem walczącą o angielską ekstraklasę. To jedna strona tej historii. Druga, ta pozytywna, to powrót do Anglii Claudio Ranieriego.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Włoch zapisał się na zawsze w historii Premier League przede wszystkim dzięki sensacyjnemu mistrzostwu z Leicester. Jest jednak również niezwykle lubianą postacią, pełną poczucia humoru i zdrowego podejścia do większości spraw. “Lisy” w mistrzowskim sezonie były kojarzone przede wszystkim jako rodzina – cała siła drużyny tkwiła w jej szatni. Pomagały w tym m.in. właśnie pomysły Ranieriego.

Jednym z nich było kupowanie drużynie pizzy po zachowaniu czystego konta. Mając w pamięci to, że Leicester słynęło głównie z żelaznej defensywy i zabójczych kontr, motywacja była chyba skuteczna. Tym razem w kolejnej przygodzie w Anglii będzie inaczej – Ranieri stwierdził, że pizza nie będzie już wystarczająca i za czyste konta będzie zabierał zawodników do… McDonald’s.

To oczywiście wierzchołek góry lodowej, ale piłkarzom Fulham na pewno przyda się ktoś, kto skutecznie zdejmie z nich presję i wprowadzi trochę koloru. Włoch zdaje sobie sprawę, jak trudne przed nim zadanie i zapowiedział, że “piłkarze będą musieli być jak piraci” i “będą musieli walczyć z całych sił, tak jak on przez całą swoją karierę”. Jak myślicie, czy Ranieri podoła tej misji ratunkowej?

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO