Potwierdził się czarny scenariusz. Robert Lewandowski opuszcza zgrupowanie kadry!
18.11.2018

Coraz trudniejsza wydaje się sytuacja reprezentacji Polski. Po bardzo słabym początku Jerzego Brzęczka w kadrze, nasza drużyna w Guimaraes będzie musiała radzić sobie bez kapitana. Z powodu urazu kolana, Robert Lewandowski nie poleci do Portugalii. 

Z pewnością nie taki początek w nowej pracy wymarzył sobie Jerzy Brzęczek. Choć polska kadra całkiem przyzwoicie zaprezentowała się w wyjazdowym meczu z Włochami, to po rywalizacji z “Azzurri ” jest niestety tylko gorzej. Po przegranym spotkaniu z Czechami mało kto wierzy w korzystny wynik podczas starcia z Portugalią. Po ostatnich wiadomościach ze zgrupowania, notowania na chociażby remis “Biało-Czerwonych” będą jeszcze mniejsze .

Wszystko za sprawą kontuzji naszego kapitana. “Łączy nas piłka” poinformowała w niedzielne przedpołudnie o kontuzji Roberta Lewandowskiego. Piłkarz Bayernu od kilku dni skarżył się na niewielki uraz kolana. W trosce o zdrowie naszego napastnika, Robert Lewandowski nie poleciał z kadrą do Portugalii.

Jak możemy przeczytać w dalszym komunikacie ŁNP, kapitan reprezentacji zostanie w Polsce, gdzie przejdzie terapię, która umożliwi mu powrót do pełnej sprawności w okresie siedmiu dni.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!