Patrick Evra wróci na Old Trafford? Tym razem w nieco innej roli
18.11.2018

Już niebawem Patrick Evra może wrócić na Old Trafford. Francuz negocjuje z Manchesterem United w sprawie objęcia nowej posady. Najprawdopodobniej ambasadora.

37-latek od chwili opuszczenia West Hamu latem tego roku wciąż pozostaje bez klubu i w ostatnim czasie coraz częściej pojawia się w loży dyrektorów zespołu z Old Trafford. Jak donosi Daily Mail, bliskie relacje Evry z francuskimi graczami z United, w tym z Anthonym Martialem i Paulem Pogbą są uważane za główny powód możliwego powrotu lewego obrońcy. Dzięki bliższej współpracy z graczami, Evra może być w stanie stworzyć lepsze relacje pomiędzy zarządem a piłkarzami.

Jedną z opcji jest także przejęcie przez Francuza zupełnie innej posady. Mowa tutaj o funkcji dyrektora sportowego, pierwszego w historii „Czerwonych Diabłów”.

Defensor trafił do United w 2006 roku za ledwo ponad 5 milionów funtów z Monaco. Pod kierownictwem Sir Alexa Fergusona i Davida Moyesa rozegrał 350 występów dla pierwszej drużyny, szybko zyskując pozycje kluczowego zawodnika w talii tego bardziej utytułowanego Szkota.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO