Powrót Neymara do Barcelony nadal nie jest wykluczony
19.11.2018

Powrót Neymara do Barcelony wciąż wydaje się idealnym tematem dla hiszpańskiej prasy. Tym razem dziennikarze w tej sprawie poprosili o głos dyrektora sportowego klubu – Pepa Segure. Jego odpowiedź nie zamknęła Brazylijczykowi drzwi do powrotu na Camp Nou.

– W branży futbolu wszyscy gracze, którzy są na rynku, mogą do nas trafić, jeśli tylko odpowiadają naszym potrzebom. Obecnie Neymar jednak nie jest na rynku transferowym. Jeśli jednak pewnego dnia na nim się znajdzie, to ktoś naprawdę myśli, że taki piłkarz nie będzie brany przez nas pod uwagę z powodu przeszłości? – pyta retorycznie Segura.

Według doniesień „Marki”, Barcelona zdaje sobie sprawę, że Neymar chciałby powrócić do poprzedniego klubu. Jego ojciec latem tego roku zaoferował im swojego syna, ale transakcja ostatecznie nie doszła do skutku. 26-latek wciąż znajduję się na szczycie listy Florentino Pereza, który jest jego wielkim fanem.

Dogadanie się w sprawie transferu z PSG może być trudne do zrealizowania. Ciężko nie wysnuć wrażenia, że Paryżanie, jeśli pozwolą swojej gwieździe opuścić klub, zechcą otrzymać minimum 222 miliony euro zainwestowane w Neymara w 2017 roku.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!