Kylian Mbappe zdradza kulisy starcia Cavaniego z Neymarem
19.11.2018

Zarówno media, jak i kibice lubią często dopisywać różnego typu historie do pewnym sytuacji. Po starciu Cavaniego z Neymarem nie było inaczej. Ostre wejście Urugwajczyka spowodowało liczne dyskusje w mediach społecznościowych. Całą sprawę stara się wyjaśnić Kylian Mbappe. 

Konflikt obu piłkarzy został nagłośniony już na początku ubiegłego sezonu. Wszystko za sprawą rzutu karnego, który otrzymała drużyna PSG w starciu z Lyonem 17 września. Do piłki podszedł wyznaczony przez trenera Edison Cavani. Jedenastkę ewidentnie chciał strzelać Neymar. Ostatecznie to Urugwajczyk wykonał rzut karny, nie strzelając przy tym bramki. Od tego momentu media niejednokrotnie starały się wychwycić wszelkie zgrzyty zawodników paryskiego klubu.

Pod koniec sezonu, wydawało się, że jakikolwiek konflikt pomiędzy piłkarzami nie ma już miejsca. Dyskusje ponownie ożyły po meczu Brazylii z Urugwajem. W 86. minucie Cavani bezpardonowo zaatakował Neymara, za co zobaczył żółty kartonik. Wiele osób po tym faulu zaczęło kreować historię na temat relacji Edisona z Brazylijczykiem. Sytuację postarał się wyjaśnić Kylian Mbappe.

Francuz zdradził część rozmowy z Neymarem na temat opisywanego starcia – Wysłałem  Neymarowi na WhatsAppie video z całej sytuacji. Widząc ten filmik roześmiał się. Myślę, że idealnie tłumaczy to całą sytuację. To był zwykły pojedynek piłkarzy, którzy grają dla swojego kraju. Oni poświęcają się dla reprezentacji. Takie kontakty zdarzają się w piłce. To wszystko.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!