France Football się zdradziło? Złotą Piłkę dostanie ktoś z tej trójki
20.11.2018

Koniec roku tuż tuż, a wraz z nim przeróżne rozstrzygnięcia i podsumowania. W świecie piłki jednym z najważniejszych będzie bez wątpienia wręczenie Złotej Piłki, wokół której jest w tym roku wyjątkowo dużo emocji.

Z jednej strony kapitalna końcówka sezonu Cristiano Ronaldo i trzeci Puchar Europy, z drugiej fenomenalny i równy jak zawsze Messi, z kolejnej mundial i jego główni bohaterowie. Dla wielu faworytem jest Modrić, który został już uhonorowany po rosyjskim turnieju. Jego konkurencją są jednak mistrzowie świata, wśród których mamy m.in. filar kadry – Antoine Griezmanna czy kolejnego zawodnika z Pucharem Europy, Raphaela Varane’a.

Jak donosi Mootaz Chehade, Złotą Piłkę zgarnie ktoś, kto na co dzień gra w… Madrycie. Skąd to wiadomo? Wysłannicy “France Football” mają udać się w przyszłym tygodniu właśnie do stolicy Hiszpanii, celem zrobienia zdjęć z nagrodą na okładkę gazety. Wszystko wskazuje więc, że sprawa rozstrzygnie się właśnie między Modriciem, Varanem i Griezmannem.

Jak myślicie, który z nich zasłużył najbardziej? Patrząc jedynie na trofea, prowadzi francuski obrońca, jednak po tym, co prezentuje na początku obecnego sezonu, nagroda dla niego byłaby wręcz skandalem. Pod formą wydaje się być również Modrić, a Griezmann? – Ewentualna nagroda byłaby przyznana wyłączenie za osiągnięcia z okresu wakacji… Tak czy inaczej, chyba możemy szykować się na niemałą sensację…

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

typy dnia
kurs 2.36
Liverpool FC – Manchester United
Salah strzeli gola
TAK
kurs 1.62
FC Barcelona – Granada
Barcelona liczba bramek 2,5
+
kurs 2.30
Genoa – AS Roma
Edin Dzeko strzeli gola
TAK
kurs 2.92
Real Madryt – Sevilla
Real Madryt wygra do 0
TAK
550PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO550