Aleksander Ceferin stanowczo o “Superlidze”!
20.11.2018

Informacje opublikowane przez “Football Leaks” wywołały w ostatnim czasie niemałą burzę. Wszystko za sprawą wiadomości o Superlidze. Opisywane rozgrywki miałyby powstać na bazie najlepszych zespołów w Europie. Wszelkie plotki w tej kwestii stara się rozwiać Aleksander Ceferin.

Choć informacje podawane przez media bez pokrycia rzadko są odbierane na poważnie przez społeczeństwo, to temat Superligi od razu wzbudził burzliwe dyskusje. Potwierdza to fakt, że nawet przedstawiciele niektórych klubów postanowili wystosować swoje stanowisko. W związku z tym, Aleksander Ceferin został zmuszony do interwencji.

Prezydent UEFA stanowczo zaprzeczył wszelkim doniesieniom. Słoweniec dodał również, że związek zamierza utrwalić rywalizację w Europie – Superliga nie powstanie. Jest to fikcja. Mamy kilka pomysłów. Jedyne co mogę powiedzieć na ten temat to fakt, że Superliga nie wchodzi w grę. Każdy będzie miał możliwość rywalizować w europejskich rozgrywkach. 

Głos w tej sprawie zabrał również Andrea Agnelli, przewodniczący ECA – Mogę potwierdzić, że nigdy nie spotkaliśmy się w tej kwestii oraz nie ma żadnych rozmów. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie rozgrywek UEFA.

Takie stanowisko dwóch ważnych osób ze świata piłki z pewnością spowoduje, że plotki na temat Superligi choć na chwile ucichną. Niewykluczone jednak, że temat stworzenia takich rozgrywek powróci za kilka miesięcy.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO