„PSG i Cavani muszą przystać na kilka warunków” – Prezydent Napoli o transferze Urugwajczyka
22.11.2018

Saga z możliwym powrotem Edinsona Cavaniego do Napoli wciąż tętni życiem. Obecny kontrakt Urugwajczyka wygasa już po kolejnym sezonie. Oznacza to, że letnie okienko transferowe będzie ostatnim momentem dla Paryżan, aby w przypadku chęci odejścia napastnika, zarobić na nim jakiekolwiek pieniądze.

Z tym może być jednak problem, jeśli 31-latek uprze się na Napoli. Bowiem Prezydent włoskiego zespołu jasno stwierdził, że nie stać ich na zapłacenie wygórowanej kwoty za napastnika.

– Do transferu mogłoby dojść, ale PSG i Cavani muszą zaakceptować kilka warunków. Jeśli Edinson jest znudzony życiem w Paryżu, to zsotanie zmuszony przyjąć u nas pensję na poziomie sześciu lub siedmiu milionów euro. Dodatkowo klub z Paryża będzie musiał nam oddać go za darmo lub za symboliczną kwotę, a my pokryjemy jego pozostałe wynagrodzenie do 2020 roku. Oczywiście decydujący głos w tej sprawie ma Carlo Ancelotti i to on dokona wyboru – stwierdził De Laurentiis.

Dzięki aktualnej umowie Cavani w stolicy Francji pobiera z kasy aż 18,5 miliona euro za sezon. Wobec tego, po przenosinach do Włoch musiałby liczyć na ogromne cięcia finansowe.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO