„Odrzuciłem oferty Chelsea i United pomimo lepszych pieniędzy” – Nainggolan o swoich niedoszłych transferach
23.11.2018

Radja Nainggolan od czasu przejęcia Chelsea przez Antonio Conte był stale łączony z przenosinami do „The Blues”. Jak się okazuje, to nie były tylko dziennikarskie plotki, ponieważ taka oferta rzeczywiście się pojawiła. Dlaczego postanowił ją jednak odrzucić?

Były już reprezentant Belgii, który latem dołączył do Interu i stał się ważną częścią drużyny z Mediolanu, również mógł pochwalić się zainteresowaniem Manchesteru United. Mimo to pomocnik wyjaśnia, że życie we Włoszech zdeterminowało jego decyzję.

– We Włoszech podoba mi się kultura i styl życia. Chelsea zaoferowała mi więcej pieniędzy, to wielki klub, ale zawsze interesowało mnie to, aby budzić się w miejscu, gdzie dobrze się czuję. Przyciąga mnie tu wiele elementów. Wówczas zatrzymałem się w Romie, ponieważ chciałem jeszcze przez rok pograć w tym klubie i zakończyć swoją przygodę w jak najlepszy sposób. Stąd też odmowa Manchesterowi United. Oczywiście cieszy mnie zainteresowanie moją osobą, lecz dokonałem innego wyboru.

Mimo to Nainggolan bardzo ceni Premier League za swoją intensywność i całą otoczkę tej ligi.

– Rytm jest tam bardzo wysoki, ale brakuje takiej taktyki jaką mamy we Włoszech. Gdybyś mnie zapytał, w jakiej lidze chciałbym zagrać, to wskazałbym Anglię za widowiskowość. Dodatkowo są pełne stadiony, świetni kibice i wiele więcej.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO