Sarri podkręcił atmosferę przed derbami z Tottenhamem
24.11.2018

Przed meczem z Tottenhamem Maurzio Sarri postanowił podgrzać nieco atmosferę. Włoch stwierdził, że nie wyobraża sobie wytrwać tyle lat na stanowisku bez żadnego trofeum, jak chociażby Mauricio Pochettino.

Zarówno „The Blues” jak i „Spurs” nie są głównymi faworytami do ligowego tytułu. Może to więc oznaczać, że w przypadku utrzymania dobrej formy Manchesteru City, oba zespoły będą musiały szukać sukcesu w innych rozgrywkach. Włoski szkoleniowiec na wczorajszej konferencji zapytany, czy zostanie cztery lata w jednym klubie bez zdobycia żadnego trofeum, tak jak Pochettino odparł.

– Nie sądzę. Myślę, że to zależy od klubu, ale nie jestem przekonany, że tak będzie. Mam zamiar coś wygrać, aby unikać takich pytań. Czasami jednak wygrywanie nie jest zależne od umiejętności trenera. Być może Pochettino nie jest w stanie wygrać czegokolwiek w obecnym momencie swojej kariery.

– W Premier League na pewno istnieje jeden zespół najsilniejszy, może dwa. Czasami jest trudno wygrać te rozgrywki, mając najlepszą kadrę, a co dopiero w przypadku, gdy takiej nie posiadasz.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!