Guardiola ujawnił plany City na zimowe okienko transferowe
25.11.2018

Pomimo wiele plotek transferowych, głównie związanych z transferem Frenka de Jonga, Pep Guardiola nie daje złudzeń swoim kibicom o aktywnym okienku transferowym.

Holender od niedawna jest łączony z przenosinami do Manchesteru City. Na Etihad miałby powoli rosnąć do roli następcy Fernandinho, który ma już 33 lata. Mimo to wydaje się, że do transferu, jeśli już, dojdzie dopiero latem. O ile oczywiście mistrz Anglii wygra rywalizację z Barceloną, która także wykazuje zainteresowanie 21-latkiem.

– Nie zamierzamy wydawać pieniędzy na zimowym rynku transferowym. Jestem bardzo zadowolony ze swojej kadry, a musimy pamiętać o zawodnikach, którzy wracają po urazach. Kiedy rozpoczynaliśmy sezon, powiedzieliśmy sobie, że nie dokonamy zakupów w zimie, jeśli unikniemy problemów ze składem. Obecnie posiadam szeroką kadrę, ufam wszystkim swoim graczom. Pewnie niektórzy sądzą, że ich nie lubię, ale to nieprawda. To ogromna radość, że mogę z nimi pracować. Dodatkowo mamy kilku graczy z akademii, którzy w każdej chwili są gotowi do gry.

Słowa Guardioli wykluczają także sprowadzenie bocznego obrońcy za Benjamina Mendy’ego. Francuz niedawno przeszedł operację, co oznacza, że  ponownie wypadł ze składu na kilka miesięcy.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO