Oficjalnie: Adam Nawałka podpisał umowę z Lechem. Niecodzienna prezentacja nowego trenera!
25.11.2018

Potwierdziły się wszystkie wcześniejsze spekulacje. Adam Nawałka rozpocznie pracę w Lechu Poznań. Były selekcjoner naszej kadry podpisał umowę z “Kolejorzem” do 2021 roku. Klub postanowił zakomunikować informacje kibicom w dość niecodzienny sposób. 

Nikt w polskich mediach nie miał wątpliwości – Adam Nawałka ponownie będzie prowadził zespół z Ekstraklasy. Wybór padł na drużynę z Poznania. Klub ze stolicy wielkopolski postanowił wybrać odpowiedni moment, by przekazać bardzo ważną informację. Komunikat na temat zmiany na ławce trenerskiej został wystosowany dzień po wygranym spotkaniu Lecha z Wisłą Płock.

“Witaj tu Adam Nawałka, właśnie podpisałem kontrakt z Lechem. Razem twórzmy historię, bądźmy mocno razem, do zobaczenia na Bułgarskiej” – mniej więcej taki komunikat usłyszeli kibice Lecha ze swoich telefonów komórkowych. Nowy trener klubu “zadzwonił” bowiem do wszystkich sympatyków zespołu, którzy posiadają karnety. Jest to niewątpliwie bardzo oryginalny sposób na przedstawienie nowego trenera.

Przed Adamem Nawałką bardzo dużo pracy. Lech zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli, ze stratą 10 punktów do lidera Ekstraklasy, Lechii Gdańsk.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO