„Tym razem skończy się to inaczej” – Shaqiri ostrzega rywali z Manchesteru
26.11.2018

Transfer Xherdana Shaqiriego do Liverpoolu póki co okazuje się dobrym ruchem Juergena Kloppa. Szwajcar być może nie jest zawodnikiem regularnie występującym w pierwszym składzie, ale w kilku spotkaniach miał kluczowy wpływ na grę swojej drużyny.

Po meczu z Watfordem, ostatecznie wygranym przez „The Reds” 3-0, pomocnik postanowił ostrzec swoich rywali z Manchesteru City. Piłkarz stwierdził, że „Obywatele” nie powinni oczekiwać tak łatwej przeprawy, jak w poprzednim sezonie, kiedy w pojedynkę kroczyli po ligowy tytuł, pozostawiając w tyle pozostałą resztę drużyn.

– Będziemy walczyć do końca i tym razem skończy się to inaczej. Nie musimy spoglądać na Manchester City, tylko patrzeć na siebie i starać się wygrywać mecz po meczu, ponieważ to jest najważniejsze.  Nie możemy teraz analizować, gdzie będziemy na koniec sezonu.

Ekipa Kloppa traci obecnie do aktualnego lidera zaledwie dwa punkty. Pomimo świetnego początku sezonu 2018/2019, forma ich największego rywala może budzić niepokój. Przed Liverpoolem kolejne dziesięć gier w mniej niż sześć tygodni. To po nich będziemy wiedzieć więcej i przekonamy się, czy 27-latek rzeczywiście miał rację.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!