Szymon Marciniak arbitrem głównym hitowego starcia LM!
26.11.2018

Kolejne, spore wyróżnienie dla najpopularniejszego polskiego sędziego piłkarskiego. Szymon Marciniak poprowadzi środowy hit kolejki, który odbędzie się na stadionie Parc des Princes w Paryżu. 

Mowa oczywiście o starciu PSG z Liverpoolem. Po czterech kolejkach sytuacja w grupie C jest arcyciekawa. Aktualny lider to Liverpool ze zdobytymi sześcioma punktami. Tyle samo oczek ma drugie w tabeli Napoli. Cały czas realną szansę na awans mają Paryżanie, którzy plasują się na trzecim miejscu z dorobkiem pięciu punktów. W związku z tym środowe spotkanie we Francji może mieć ogromny wpływ na końcowe losy tabeli (jeśli Liverpool wygrałby z PSG, a Napoli pokonałoby u siebie Crvenę, to PSG automatycznie traci szanse na awans do fazy pucharowej).

Szymon Marciniak stoi zatem przed bardzo odpowiedzialnym zadaniem. W prowadzeniu spotkania pomagać mu będą: Paweł Sokolnicki oraz Tomasz Listkiewicz jako asystenci, Paweł Raczkowski i Tomasz Musiał jako sędziowie bramkowi oraz Radosław Siejka jako arbiter techniczny.

Mecz rozpocznie się w środę o godzinie 21:00, a transmisje z tego spotkania będzie można zobaczyć w TVP 1.