Milan ruszy do Londynu na zimowe zakupy. Aż trzech piłkarzy opuści Chelsea?
26.11.2018

Już zimą Milan może udać się na wielkie zakupy do stolicy Anglii. Klub z Mediolanu bacznie obserwuje trójkę piłkarzy Chelsea, która już w styczniowym okienku może opuścić klub.

Konkretnie mowa tutaj o Cesku Fabregasie, Garym Cahillu oraz Andreasie Christensenie. Kontrakty dwóch pierwszych wygasają latem kolejnego roku, co oznacza, że w styczniu obaj mogą rozmawiać z potencjalnymi chętnymi na temat transferu. Plan Milanu jest taki, aby wypożyczyć tych piłkarzy na pół sezonu i następnie otrzymać ich za darmo.

Dyrektor sportowy „Rossoneri”, Leonardo, od niedawna rozmawia z Mariną Granowskają na temat tej całej transakcji. Milan w ostatnim czasie boryka się z falą kontuzji. Głównie mowa tutaj o pomocnikach takich jak Lucas Biglia oraz Giacomo Bonaventura. Ponadto wciąż pauzuje Ricardo Montolivo. Włoch w styczniu skończy 34-lata i najprawdopodobniej w czerwcu opuści zespół na zasadzie wolnego transferu.

Z kolei kłopoty w defensywie ma rozwiązać Andreas Christensen. Ojciec Duńczyka niedawno potwierdził, że jeśli jego syn nadal nie będzie grał w podstawowym składzie, to w zimie zasiądzie do rozmów z „The Blues”. Po udanym dwuletnim wypożyczeniu w Borussii Mönchengladbach i rocznym pobycie w Chelsea, defensor nie zamierza stopować swojej kariery i być zmiennikiem fatalnego w tym sezonie Davida Luiza. Tutaj w grę wchodziłoby także wypożyczenie, ale wątpliwe, by klub Abramowicza zgodził się na opcję wykupu.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!