Ambicja godna podziwu. Lionel Messi wyznacza swoje cele
27.11.2018

Od kilku lat w mediach społecznościowych toczy się burzliwa dyskusja – kto lepszy? Lionel Messi czy Cristiano Ronaldo? Choć z pewnością przez najbliższy czas nie dojdziemy do konsensusu w tej sprawie, to na pewno warto docenić tych piłkarzy. W szczególności, że wykazują się taką ambicją.

W kontekście Messiego łatwiej wymienić osiągnięcia, które Argentyńczyk nie zdobył, aniżeli uzyskał. Piłkarz Barcelony od wielu lat, co sezon zdobywa liczne nagrody. Wydawać by się mogło, że wieczne sukcesy spowodują, że piłkarz nie będzie miał już takich samych ambicji co jeszcze kilka lat temu. Nic bardziej mylnego. Lionel Messi podczas eventu promującego markę adidas, wypowiedział się o swoich planach na resztę kariery.

Moim głównym celem jest ciągły rozwój. Nie mam zamiaru zadowolić się tym co zrobiłem, osiągnąłem i wygrałem. Chcę poprawiać się każdego dnia, uzyskać jeszcze więcej osiągnięć oraz zdobyć jeszcze więcej tytułów. 

Patrząc na obecny sezon Argentyńczyka, śmiało można stwierdzić, że zawodnik nie rzuca słów na wiatr. Lionel Messi strzelił już w tym sezonie 9 bramek w LaLiga oraz dorzucił do tego 6 asyst. Dodatkowo gwiazda “Dumy Katalonii” ma na swoim koncie 5 goli w Lidze Mistrzów.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!