Zielińskiemu ubędzie jeden rywal w składzie? Klub Premier League zainteresowany pomocnikiem Napoli
27.11.2018

W zimowym okienku transferowym Piotrowi Zielińskiemu może ubyć jeden konkurent w walce o podstawową jedenastkę. Wszystko z powodu zainteresowania Allanem przez Tottenham. Brazylijczyk jest jednym z objawień obecnego sezonu i już niebawem może zmienić barwy klubowe.

Dla 27-latka obecny rok jest doprawdy udany. Brazylijczyk już w poprzednim sezonie rozegrał komplet 38 spotkań w Serie A, ale jednak zazwyczaj przebywał w cieniu Jorginho oraz Marka Hamsika. Po odejściu tego pierwszego do Chelsea, Allan z meczu na mecz przeobraża się w lidera środka pola Neapolitańczyków.

Nic zatem dziwnego, że jego umiejętności zostały dostrzeżone przez największe kluby w Europie. Jednym z nich jest Tottenham, który szuka wzmocnień do formacji pomocników. Allan byłby idealnym wzmocnieniem dla ekipy Mauricio Pochettino. Głównie dzięki swojej przebojowości i dobrej grze w defensywie.

Przeszkodą może być nie kto inny jak Prezydent Napoli. Aurelio de Laurentiis raczej niechętnie spogląda na sprzedaż Brazylijczyka, tym bardziej, że „Spurs” jest gotowe zaoferować „zaledwie” 40 milionów euro. Włosi oczekują dwukrotnie większej kwoty. Jednak pamiętajmy, że to może być wyłącznie pokerowa gra Laurentiisa, który w podobny sposób droczył się z Chelsea przy transferze Jorginho. Przypomnijmy, że reprezentant Włoch został wytransferowany za 60 milionów euro.

Sprzedaż Allana powinna ucieszyć nie tylko fanów Tottenhamu, ale także i Piotra Zielińskiego, któremu w ten sposób może wypaść jeden konkurent ze składu.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO