Salah, Mane, Firmino vs 400 milionów funtów. Kogo wybrał Buffon?
27.11.2018

Już jutro w Lidze Mistrzów czeka nas prawdziwy hit piątej serii gier. Wciąż jednak nie wiadomo, czy w spotkaniu PSG przeciwko Liverpoolowi wystąpi Kylian Mbappe oraz Neymar. Obaj wzięli dziś udział w treningu, ale ich obecność w składzie stoi nadal pod znakiem zapytania.

Liverpool nie ma oczywiście takich problemów zdrowotnych, pomimo lekkich obrażeń Sadio Mane. Senegalczyk dość szybko doszedł jednak do siebie, co może być przykrą wiadomością dla Paryżan. Senegalczyk wraz z Salahem oraz Firmino mogą napsuć wiele krwi obrońcom PSG, czego obawa się Gianluigi Buffon.

– Liverpool ma bardzo mocny zespół, lecz ja patrzę przede wszystkim na ofensywnych piłkarzy. Przez całą swoja karierę zawsze chciałem mierzyć się z najlepszymi. W tej chwili naprawdę nie widzę drużyn z lepszą trójką atakujących niż  „The Reds”.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Doświadczony golkiper albo zapomniał o Cavanim, Neymarze oraz Mbappe, albo rzeczywiście wyżej ceni trójkę z Anfield. Dziennikarze natychmiast postanowili wziąć kalkulatory w dłoń i wyliczyć, ile kosztował każdy z tercetów. Według obliczeń ten z Liverpoolu – około 100 milionów, zaś z PSG aż czterokrotnie więcej.

Włoch dodatkowo postanowił zdradzić swoje typy na zwycięzcę Champions League.

– W tym sezonie widzę wiele zespołów, które mogą wygrać te rozgrywki. Barcelona, Juventus, Manchester City, duże szanse ma też Liverpool i oczywiście nie należy deprecjonować Realu Madryt. Moim marzeniem nadal jest zwycięstwo w Lidze Mistrzów. W ostatnim sezonie myślałem, że była to moja ostatni szansa, ale los podarował mi kolejną.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!