Jose Mourinho nie może wyjść z podziwu – “To najlepszy bramkarz na świecie”
28.11.2018

Kto jest aktualnie najlepszym bramkarzem na świecie? Trudno stwierdzić. Topowi zawodnicy jak np. Neuer spisują się mocno poniżej oczekiwań, natomiast jeszcze nie tak dawno do czołówki wkroczyli inni piłkarze jak np. Alisson czy ter Stegen. Jose Mourinho nie ma jednak wątpliwości. To David de Gea jest najlepszym bramkarzem obecnej piłki. 

Hiszpan w zeszłym sezonie niejednokrotnie ratował Manchester United przed utratą bramki. Efektem czego, “Czerwone Diabły” często osiągały wynik lepszy niż wskazywała na to potyczka na murawie. W tegorocznych rozgrywkach de Gea nie spisuje się już tak wybitnie, co zauważyli eksperci oraz kibice angielskiej piłki. We wtorkowym spotkaniu Ligi Mistrzów mogliśmy jednak zaobserwować Davida z poprzedniego sezonu. Bramkarz United uchronił swój zespół przed stratą gola w bardzo kluczowym momencie rywalizacji.

Podczas pomeczowej konferencji, Jose Mourinho wypowiedział się na temat swojego bramkarza, jasno stwierdzając, że jest to najlepszy goalkeeper na świecie – To piłkarz światowej klasy, on jest najlepszym bramkarzem na świecie. Jeśli mamy ambicje, by być wielkim klubem i chcemy wygrywać, musimy mieć najlepszego bramkarza i innych piłkarzy, którzy są najlepsi na świecie. Mamy najlepszego bramkarza i wiem, że on chce zostać w drużynie. Znam jego agenta, on jest szczęśliwy, gdy robi to, co chce zawodnika. Nasz zarząd również pragnie, by de Gea został z nami. Oni pracują nad tym, by osiągnąć porozumienie. 

W mediach jeszcze nie tak dawno pojawiły się informacje na temat oferty dla Hiszpana ze strony PSG. Klub ze stolicy Francji mógłby zagwarantować zawodnikowi zarobki rzędu 300 tysięcy funtów tygodniowo.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO