Ashley Cole odchodzi z MLS. Wróci do Anglii?
28.11.2018

Od chwili odejścia z Chelsea, Ashley Cole trzyma się z dala od rodzinnej Anglii. Najpierw lewy obrońca zasilił AS Romę, a od trzech lat występował dla Los Angeles Galaxy. Po udanych sezonach w USA, wychowanek Arsenalu chce wrócić na stare śmieci.

37-latek obecnie mieszka w Hollywood, ale jest bardzo prawdopodobne, że niebawem zmieni swoje miejsce zamieszkania. Cole jeszcze przed oficjalnym odejściem z MLS otrzymał kilka ofert od ekip z Championship, które na pewno rozpatrzy. Niewykluczone, że wśród nich znajduje się Derby County prowadzone prze Franka Lamparda oraz Aston Villa, gdzie rolę asystenta od obecnego sezonu pełni John Terry.

Cole dołączył do LA Galaxy w 2016 roku. Były reprezentant Anglii dość szybko podbił serca władz klubu i kilka miesięcy po transferze otrzymał opaskę kapitana. Łącznie w Stanach Zjednoczonych zaliczył 86 występów.

Co ciekawe, Zlatan Ibrahimović jest jednym z 16-stu piłkarzy, który widnieje w składzie LA Galaxy na kolejny sezon. Czyżby z transferu do Europy póki co nici?

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!