Łukasz Teodorczyk kończy piłkarską karierę

19.11.2022

Łukasz Teodorczyk poinformował na swoim Instagramie, że ze względu na przeciągające się problemy zdrowotne, zdecydował się na zakończenie piłkarskiej kariery. 

Ostatnie lata nie były dla Łukasza Teodorczyka szczególnie udane. Od lipca tego roku napastnik pozostaje bez klubu, a od dłuższego czasu musi mierzyć się z problemami ze zdrowiem. W wieku 31 lat piłkarz podjął więc decyzję o zakończeniu zawodowej kariery.

Teororczyk kończy karierę

Decyzja ta nie może być szczególnie zaskakująca biorąc pod uwagą aktualną sytuację Łukasza Teodorczyka. Przypomnijmy jednak, że jeszcze cztery lata temu piłkarz został powołany na mistrzostwa świata w Rosji, gdzie dwukrotnie pojawił się na boisku.

Teorodrczyk swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Polonii Warszawa, skąd trafił do Lecha Poznań. Bezpośrednio z Wielkopolski przeniósł się zagranicę. Tam był w stanie zabłysnąć w drużynach Dynama Kijów i Anderlechtu. W pewnym momencie napastnik przestał jednak regularnie trafiać do siatki.

– Ostatnie lata nie wyglądały tak jak chciałem, więcej czasu spędziłem w gabinetach niż na boisku. Próbowałem, walczyłem, jednak moje ciało nie współpracuje z głową, charakterem i nie chce dać 100%. Kiedy nie mogę dać z siebie wszystkiego to nie zaczynam, więc muszę skończyć – napisał na Instagramie.

Zdjęcie