Fani PSV wygwizdali zawodnika Barcelony… przez pomyłkę
29.11.2018

Dobrze wiemy, że w zdecydowanej większości przypadków domowe trybuny to atrybut. Wierni kibice dopingują, pobudzają do wzmożonej walki, nagradzają brawami i po prostu sprawiają, że “się chce”. Tak wygląda jedna, kolorowa strona medalu. Druga to oczywiście ta skierowana w stronę rywala, mówiąc w skrócie – zupełnie odwrotna. W starciu PSV z Barceloną przekonał się o tym jeden zawodników gości.

Prawdopodobnie większość postronnych obserwatorów chciałaby, by kibicowanie opierało się właśnie na tej pozytywnej stronie. Często niestety fani wolą wyładować napięcie na piłkarzach rywali, utrudniając im życie jak tylko mogą. Tym razem oberwało się Denisowi Suarezowi, który pojawił się na murawie w 80. minucie, kiedy Barcelona prowadziła 2:0. Hiszpan w swojej karierze nie miał nic wspólnego z Holandią, nikomu nie zawinił, a mimo tego został potężnie wygwizdany. Dlaczego? – Okazuje się, że zgromadzeni kibice słysząc “Suarez” nie zweryfikowali faktów, tylko automatycznie pomyśleli o… Luisie, byłym zawodniku Ajaksu.

Barcelona ostatecznie wygrała 2:1, ale ten mecz mógł się skończyć zupełnie inaczej. Co do 24-letniego Hiszpana, trzeba przyznać, że Suarez przechodzi przez wyjątkowo niewdzięczny okres. Został na Camp Nou chcąc walczyć “o swoje”, szans na grę nie otrzymuje praktycznie wcale, a kiedy już wejdzie na murawę, zostaje bez powodu wygwizdany… Trzymaj się, Denis!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!