Jonathan Barnett: Wojciech Szczęsny to jeden z najlepszych bramkarzy na świecie
29.11.2018

Juventus dzięki wygranej na własnym stadionie z Valencią zapewnił już sobie awans do 1/8 finału. Spory udział w sukcesie włoskiej zespołu miał Wojciech Szczęsny. Polski bramkarz wykazał się w meczu niesamowitym refleksem, chroniąc tym samym drużynę przed utratą bramki. Umiejętności goalkeepera “Starej Damy” docenia agent zawodnika. 

Sezon 2018/2019 zapowiadał się dla Wojciecha Szczęsnego dość niepewnie. Wszystko za sprawą sytuacji pierwszego bramkarza w Juventusie. Gianluigi Buffon po wielu latach spędzonych w Turynie, opuścił zespół. W jego miejsce przyszedł z Genui Mattia Perin. Nikt tak naprawdę nie wiedział, kto zostanie pierwszym bramkarzem w ekipie Massimiliano Allegriego.

Patrząc na początek obecnego sezonu, nikt nie ma już wątpliwości. To Wojciech Szczęsny jest pierwszym bramkarzem “Starej Damy”. Polak bardzo dobrze radzi sobie w trwających rozgrywkach. Szczęsny jest aktualnie jedynym bramkarzem w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, który zachował cztery czyste konta w fazie grupowej.

Postawę zawodnika docenia również jego agent, Jonathan Barnett, który wypowiedział się na temat postawy swojego klienta – Wojciech jest człowiekiem, który nie czuje presji i potrafi zachować zimną krew. Sezon, który spędził wraz z Buffonem bardzo mu pomógł. Szczęsny czuje się w Turynie bardzo dobrze, wie że kibice go kochają, a on kocha ich oraz klub. Nie mieliśmy wątpliwości co do Juventusu, a teraz widzimy, że wybór ten okazał się wspaniały. Szczęsny gra w jednym z najlepszych klubów na świecie oraz sam jest jednym z najlepszych bramkarzy. 

Barnett stwierdził również, że Wojciech Szczęsny jest wart ogromnych pieniędzy – Uważam, że jest wart tyle co Alisson, Kepa Arrizabalaga czy Jan Oblak. Jest to kwota w okolicach 80 milionów euro, jednakże on sam nie opuści Turynu. 

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO