Szczęście w nieszczęściu? Alexis Sanchez nie zagra do końca roku
30.11.2018

Kontuzja zawodnika nigdy nie sprawia trenerowi radości. Zdarza się jednak, że dłuższa przerwa piłkarza może wpłynąć na jego formę, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Taką nadzieję może pokładać Jose Mourinho. Alexis Sanchez najprawdopodobniej nie zagra bowiem do końca 2018 roku. 

Miesiące mijają, a gra Chilijczyka w Manchesterze nadal się nie zmienia. Alexis Sanchez od początku swojej przygody na Old Trafford nie może odnaleźć formy z sezonu 2016/2017. Piłkarz “Czerwonych Diabłów” notuje bardzo rozczarowujące występy, efektem czego, Jose Mourinho coraz rzadziej stawia na doświadczonego zawodnika.

Chilijczyk nie będzie mógł liczyć na kolejne występy i nie jest to decyzja szkoleniowca. Z powodu kontuzji ścięgna udowego, Alexis Sanchez najprawdopodobniej nie pojawi się na murawie do końca obecnego roku. Na temat sytuacji zawodnika wypowiedział się Jose Mourinho – Nie ma jeszcze dokładnych badań, jednakże kiedy piłkarz jest doświadczony, wie jak poważną kontuzję doznał. Tak samo ja zdaje sobie sprawę z doświadczenia co to za uraz. Alexis bardzo głośno krzyknął z bólu, kiedy doznał kontuzji. Wiem, że jego rekonwalescencja będzie długa.

Jak informują angielskie media, powrót Alexisa Sancheza do pełnej sprawności może potrwać około 6 tygodni. Tym samym Chilijczyk opuści około 10 spotkań “Czerwonych Diabłów”. Przewiduje się, że zawodnik United wróci na starcie z Tottenhamem, które będzie miało miejsce 13 stycznia na Wembley.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!