Cesc Fabregas zabrał głos w sprawie odejścia z Chelsea

30.11.2018

Pomimo wielu spekulacji na temat wypożyczenia lub odejścia Cesca Fabregasa, może się wydawać, że Hiszpan zostanie na Stamford Bridge. Hiszpan przyznał, że obecny sezon spędzi w Londynie, pomimo rosnącej frustracji z braku regularnej gry.

Obecna umowa 31-latka wygasa w czerwcu 2019 roku. Oznacza to, że piłkarz już zimą będzie mógł prowadzić rozmowy z zagranicznymi klubami na temat swojego letniego wolnego transferu.

Relacja Sarriego z doświadczonym pomocnikiem póki co nie przypomina zażartego konfliktu. Pomimo tego, Fabregas wciąż nie rozegrał żadnego spotkania od pierwszej minuty w Premier League podczas tego sezonu. Były gracz Barcelony występuje głównie w Lidze Europy oraz krajowych pucharach,.

Póki co z nikim nie rozmawiałem na temat transferu. Wiem, że w styczniu mogę prowadzić negocjacje i prawdopodobnie przyciągnie to wiele klubów. Mimo to pozostanę w Chelsea do końca sezonu. To normalne, że wolałbym występować częściej w Premier League, ale występy na Stamford Bridge czynią mnie szczęśliwym.

– Wiem, że Sarri wysoko ocenia moje umiejętności, ale jednocześnie występuję na nowej pozycji.  W tej chwili trener nie widzi mnie w innej strefie boiska, lecz ja mogę tam grać. Rozmawialiśmy o tym i być może w przyszłości się to zmieni. Póki co akceptuję obecną sytuację – kończy Fabregas.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!