Zinedine Zidane wróci na ławkę trenerską? Syn Francuza nie ma wątpliwości!
30.11.2018

Od 31 maja 2018 roku, Zinedine Zidane nie prowadzi żadnego klubu, ani reprezentacji. Francuski trener pożegnał się z Realem po ponad dwóch latach pracy. Nikt jednak nie miał większych wątpliwości. Zidane prędzej czy później wróci na ławkę trenerską. Podobnego zdania jest również syn legendarnego piłkarza, Enzo. 

Choć Zizou tuż po opuszczeniu Madrytu zaznaczył, że chce zrobić sobie przerwę od futbolu, to media od razu łączyły Francuza z różnymi klubami i zespołami. Zinedine Zidane był przymierzany m.in. do objęcia posady selekcjonera Kataru. Niektórzy wypowiadali również tezę, która sugerowała, że Zidane obejmie za niedługo reprezentację swojego kraju. Żadna z tych pogłosek nie jest jak na razie zgodna z rzeczywistością.

Występujący na co dzień w CF Rayo Majadahonda, Enzo Zidane przyznał, że jego ojciec wróci za niedługo na ławkę trenerską – Wszyscy chyba wiemy, że mój tata kocha futbol i uwielbia bycie trenerem. Jestem przekonany, że on wróci na ławkę trenerską bardzo szybko. To jego decyzja.  Aktualnie korzysta on z odpoczynku, jakiego potrzebował. Bycie trenerem Realu to miłe uczucie, jednakże wymaga ogromnej pracy. 

Tuż po tym wywiadzie z pewnością zwiększy się liczba plotek na temat ewentualnego nowego klubu Francuza. Zidane był niejednokrotnie łączony z posadą na Old Trafford. Niepewna jest również pozycja Niko Kovaca w Bayernie.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!