Finał MŚ: Argentyna – Francja. Kurs 100 na zwycięzcę meczu

16.12.2022
Ostatnia aktualizacja 17 grudnia, 2022 o 23:13

Na taki mecz piłkarscy kibice czekali ponad cztery lata. Francja kontra Argentyna. Kylian Mbappe kontrakt Leo Messi. Kto w niedzielę dostąpi zaszczytu tytułowania się mistrzem świata?

Z pewnością więcej do udowodnienia ma Argentyńczyk. Messi jeszcze jakiś czas temu nie odniósł żadnego większego sukcesu z narodową kadrą. Nieco zmieniło się to rok temu po wygranej Copa America. Teraz przyszedł czas jednak na najpoważniejszy test – finał mistrzostw świata. Dla Leo to zapewne ostatni turniej ten rangi, co już zapowiedział jakiś czas temu, więc jak ma odejść, to najlepiej w glorii chwały.

Mbappe i spółka z kolei znają już smak tego zwycięstwa. W 2018 roku na boiskach w Rosji w finale okazali się lepsi od Chorwacji. Co ciekawe – po drodze udało im się pokonać 4:3 właśnie Argentynę po szalonym spotkaniu obfitującym w wiele bramek. W tym starciu świetnie zawody rozegrał Kylian Mbappe, który wywalczył rzut karny i zdobywał dwa gole.

Tym razem trudno znaleźć faworyta tego meczu. Obie ekipy mają swoje argumenty i nikt nie będzie zdziwiony, jeśli to indywidualne popisy chociażby Messiego czy Mbappe rozstrzygną o końcowym rezultacie.

Argentyna – Francja, promocje

Z okazji tego finału BETFAN przygotował specjalną promocję na to spotkanie. Kurs 100 na dowolnego zwycięzcę tego meczu w regulaminowym czasie gry. Jedyne co trzeba zrobić to wytypować za 2 zł zwycięzcę meczu. Trafiłeś? Wygrywasz 176 zł na KONTO GŁÓWNE. Oznacza to, że te środki można od razu wypłacić na swoje konto bankowe (lub normalnie grać za nie dalej) i nie wymagają jakiegokolwiek obrotu.

Jak dołączyć do promocji?

  • Załóż konto w BETFAN z kodem GRAMGRUBO lub z linku na dole. To konieczne, w przeciwnym wypadku nie otrzymasz pakietu na start.
  • Wpłać DOKŁADNIE 40 zł i zagraj za 38 zł na dowolnie wybrane zdarzenie
  • Następnie zagraj za 2 zł ze specjalnej zakładki dostępnej TUTAJ na zwycięstwo Francji lub Argentyny.

 

Zwycięstwo Francji: 

Jeśli Francja wygra, na twoje konto zostanie dodane 176 zł. Środki możesz przeznaczyć na grę lub od razu wypłacić.

 

Zwycięstwo Argentyny: 

Jeśli to Messi i spółka wygrają ten mecz, na twoje konto zostanie dodane 176 zł. Środki możesz przeznaczyć na grę lub od razu wypłacić.