Guardiola oczarowany zawodnikiem rywali: “Jest niewiarygodny”
02.12.2018

Manchester City mimo fenomenalnej formy napsuł sobie krwi z dwóch pojedynkach Ligi Mistrzów z Olympique Lyon. Francuska drużyna najpierw ograła mistrza Anglii na jego obiekcie, następnie dwukrotnie prowadziła, ostatecznie remisując w drugim starciu. Nie trudno się domyślić, że takie mecze były idealną okazją na pokazanie się dla kilku zawodników.

Głośno było już o Maxwellu Cornecie, rezerwowym napastniku Lyonu, który przeciwko “Citizens” zdobył trzy bramki. Jednak to nie o nim mówi się najwięcej – znaleźli się zawodnicy, którzy zaimponowali bardziej, a jednym z nich był Houssem Aouar. Zaledwie 20-letni pomocnik pokazał się ze świetnej strony, a jedną z najbardziej oczarowanych nim osób jest… Pep Guardiola.

– Houssem Aouar jest bardzo dobrym piłkarzem. Jest niewiarygodny. Mówi się dużo o Ndobele (inna z “perełek” Lyonu – red.), ale Aouar jest również świetny. Jest zawsze bardzo spokojny z piłką przy nodze, z wyborną jakością techniki – powiedział Guardiola.

Taka opinia powoduje oczywiście falę spekulacji na temat ewentualnego transferu. Manchester City jest jedną z kilku drużyn, które mogą sobie pozwolić na każdego zawodnika, a piłkarze mający przed sobą wizję współpracy z Hiszpanem, przenoszą się do Manchesteru dużo chętniej. Czy jednak Aouar będzie jednym z nich? Znając politykę Lyonu, na ewentualny transfer trzeba będzie poczekać prawdopodobnie do lata.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!