Ada Hegerberg zabrała głos: “Nie patrzę na tę sytuację w ten sposób, jak inni”
04.12.2018

Złota Piłka 2018 – wszyscy emocjonowaliśmy się przepychankami nt. słuszności wyboru Modricia, braku Messiego, a nieoczekiwanie głośno zrobiło się o żeńskiej triumfatorce plebiscytu, Adzie Hegerberg. Wszystko przez “niesamowicie błyskotliwego”, francuskiego DJ’a – Martina Solveiga.

42-letni muzyk zepsuł dostojny nastrój i prawdopodobnie najpiękniejszą chwilę w karierze zawodniczki, pytając, czy może “zatwerkować”. Nagranie stało się chyba najczęściej oglądanym w ostatnich 24 godzinach, a każdy zobaczył reakcję Ady, głupkowaty śmiech DJ’a i Kyliana Mbappe, wyraźnie zaskoczonego sytuacją.

Patrząc na sposób, w jaki Ada Hegerberg zrobiła zwrot, można było pomyśleć, że jest całkowicie zniesmaczona. Nie byłoby w tym oczywiście nic dziwnego, bo każdy normalny człowiek nie toleruje tak oczywistego seksizmu. Co innego prywatne imprezy w grupie znajomych, co innego uroczysta gala… Okazuje się jednak, że zawodniczka Olympique Lyon nie żywi urazy. – Przyszedł do mnie po wszystkim i przeprosił. Ale wcale nie patrzę na tę sytuację w ten sposób, jak inni. Trochę potańczyliśmy, mam Złotą Piłkę i to jest dla mnie najważniejsze. Nie widzę w tym co zrobił niczego seksistowskiego.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!