Duży transfer na polskim rynku. Tomasz Ćwiąkała dołącza do CANAL+!
07.12.2018

Kolejne zmiany w polskiej telewizji sportowej. Tomasz Ćwiąkała zasilił bowiem CANAL+. Jeden z najpopularniejszych młodych dziennikarzy sportowych w Polsce, przeniósł się z Eleven Sports. Pracę w nowym miejscu Tomasz Ćwiąkała rozpocznie od stycznia 2019 roku.

Sympatycy piłki nożnej mogą kojarzyć 29-letniego dziennikarza przede wszystkim z pracy w Eleven Sports. Ćwiąkała komentował m.in. spotkania LaLiga. W ostatnich miesiącach mogliśmy zobaczyć dziennikarza również w różnych programach internetowych jak np. Misja Futbol.

Pierwsze pogłoski na temat zmiany pracy Ćwiąkały mogliśmy przeczytać już wczoraj. Canal+Sport na swoim profilu społecznościowym umieściło informację o nowym dziennikarzu w ich platformie. Kibice od razu rozpoznali kim będzie nowa twarz w redakcji Canal+. Kilka godzin później pojawiła się wiadomość na temat zakończenia pracy Tomasza Ćwiąkały w Eleven.

W komunikacie CANAL+ możemy przeczytać słowa Tomasza Ćwiąkay na temat zmiany pracodawcy – Dziękuje za zaufanie i bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do grona świetnych dziennikarzy. Redakcja sportowa CANAL+ to dla mnie naturalny i właściwy kierunek rozwoju zawodowego. Współpraca z komentatorami CANAL+ będzie przyjemnością i sporym wyzwaniem. Jak mawiają piłkarze, dam z siebie wszystko. Do zobaczenia w styczniu w CANAL+ .

Nie wiadomo jakie spotkania dokładnie będzie komentować Tomasz Ćwiąkała. Można spodziewać się, że dziennikarz na pewno zajmie się sekcją LaLiga.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!