A już miało być tak pięknie. Ousmane Dembele ponownie spóźnił się na trening?
09.12.2018

Kibice Barcelony w obecnym sezonie nie mogą narzekać na nudę. Ousmane Dembele dostarcza bowiem sympatykom klubu niezliczone tematy do rozmów. Wszystko za sprawą zachowania Francuza i jego podejścia do treningów czy innych zobowiązań. Młoda gwiazda “Dumy Katalonii” ponownie nie zjawiła się na treningu o określonej godzinie. 

Obecny sezon Dembele to prawdziwa sinusoida. Ofensywny piłkarz Barcelony potrafi rozegrać bardzo dobry mecz, by następnie wykonać dziecinny czyn, jak np. spóźnienie się na trening czy odprawę. Po wczorajszym meczu “Dumy Katalonii” z Espanyolem, wydawało się, że Ousmane w końcu skupi się przede wszystkim na piłce i udowdni swoją wartość. Francuz popisał się w sobotę pięknym trafieniem oraz dorzucił do swojego występu asystę.

W związku z występem piłkarza, wielu kibiców nie mogło się powstrzymać od pozytywnych wpisów na temat Dembele. Zawodnik jednak przypomniał sobie swój bardzo zły nawyk. Jak informują hiszpańskie media (m.in. Mundo Deportivo czy RAC1), Ousmane nie zjawił się na treningu, który był zaplanowany na godzinę… 11! Piłkarz przyjechałdo Ciutat Esportiva około dwie godziny później.

Dlaczego zawodnik nie pojawił się na czas? Źródła sugerują, że Ousmane Dembele zwyczajnie w świecie zaspał. Francuz po tym jak przyjechał do ośrodka treningowego, udał się na siłownie i pracował samodzielnie. Jak na razie klub nie skomentował informacji. Nie można również wykluczyć, że późniejszy przyjazd zawodnika był zaplanowany.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!