Biznes się kręci. Lewandowski otworzy akademię piłkarską
10.12.2018

Nowoczesny piłkarz to nie tylko dobry sportowiec, ale i dobry biznesmen. W świecie ogromnych pieniędzy nietrudno się wśród nich zagubić – zdecydowanie bardziej wymagającym zadaniem jest pomyślenie, co sensownego z nimi zrobić.

Imprezy, jachty, dziewczyny, samochody, po drugiej stronie nieruchomości, firmy, inwestycje. Robert Lewandowski, zdecydowanie najbogatszy spośród polskich piłkarzy (zresztą zupełnie zasłużenie), na szczęście należy do drugiej grupy. Umiejętnie zarządza majątkiem, a kolejnym krokiem będzie… własna akademia piłkarska.

– Rzeczywiście stworzenie takiej akademii z prawdziwego zdarzenia to moje marzenie. Chciałbym przekazać kolejnym pokoleniom moją wiedzę i doświadczenie z lat spędzonych za granicą. Ale sam tego nie ogarnę, a nie chcę być tylko twarzą w herbie. Nie znam się oczywiście na wszystkim, ale wydaje mi się, że mam inne od wielu osób w Polsce spojrzenie na piłkę. Inne niż sam miałem przed wyjazdem. I jest to kolosalna różnica, aż sam się dziwiłem jak bardzo można zmienić zdanie o funkcjonowaniu wielu aspektów tej dyscypliny – wyznał Lewandowski w październikowej rozmowie z Michałem Kołodziejczykiem.

Teraz marzenie i cel wydają się coraz bliższe realizacji, o czym Robert wspomniał w audycji Polskiego Radia: – Mam pomysł i marzenie, są już nawet dokładne plany, które się krystalizują. Chcę wykorzystać wiedzę, kontakty, lata spędzone na boisku, godziny rozmów z topowymi trenerami, których spotkałem na swojej drodze i stworzyć w Warszawie Akademię Roberta Lewandowskiego.

Akademia ma wyróżniać się wśród reszty, ale na razie nie wiadomo, co będzie ją czyniło “inną”. Młodzi piłkarze mają przekonać się o tym na własnej skórze.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!