Chelsea sprowadzi kolejnego piłkarza Napoli?
10.12.2018

W trakcie letniego okna transferowego Chelsea prowadziła bardzo skomplikowane negocjacje z Napoli. Londyński klub sprowadził na Stamford Bridge nie tylko piłkarza włoskiego zespołu, ale również samego trenera. Po przyjściu Włocha, nikogo nie dziwi fakt, że Maurizio Sarri chętnie współpracowałby z byłymi podopiecznymi. “The Blues” postarają się w najbliższym czasie sprowadzić prawego obrońcę Napoli, Elseida Hysaja.

Albański defensor był bardzo istotnym zawodnikiem w układance Sarriego. Włoch pracował już z piłkarzem w trakcie swojej przygody w Empoli, stąd Elseid nie miał większych problemów z wywalczeniem sobie wyjśćiowego składu, kiedy w 2015 roku przeniósł się do Neapolu. W momencie kiedy Sarri dołączył do Chelsea, Hysaj był wielokrotnie łączony z londyńskim zespołem. Ostatecznie w trakcie letniego okna transferowego żadna transakcja nie doszła do skutku.

Co się odwlecze, to nie uciecze. Według ostatnich raportów z Neapolu, zarząd “The Blues” ponownie spróbuje sprowadzić zawodnika. Albańczyk w ostatnich miesiącach prowadził negocjacje w sprawie nowego kontraktu w Napoli. Obie strony nie potrafiły jednak znaleźć żadnej nici porozumienia, stąd wszelkie rozmowy zostały zawieszone. Jak poinformował włoski dziennikarz, Emanuele Cammaroto, klub jest w stanie pogodzić się z utratą Hysaja.

Jeśli jednak Chelsea chciałaby w swoim zespole prawego obrońcę, to zespół z Londynu musi przygotować sporą gotówkę. Elseid Hysaj ma w swoim kontrakcie zapisaną klauzulę, która wynosi 50 milionów euro. Napoli nie zamierza pozbywać się piłkarza za mniejszą kwotę.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!