Sensacyjny transfer Alvaro Moraty?
12.12.2018

Powiedzieć, że Alvaro Morata nie przeżywa w Londynie najlepszego momentu w swojej karierze, to jak powiedzieć nic. Hiszpan cały czas nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Z tygodnia na tydzień cierpliwość Chelsea względem piłkarza maleje. Zarząd zespołu najchętniej pożegnałby się z napastnikiem. Jak donoszą hiszpańskie media, taki scenariusz może się spełnić. 

Pomimo przeciętnego debiutanckiego sezonu w barwach “The Blues”, kibice zespołu mieli nadzieję, że Alvaro Morata będzie wyglądać w obecnych rozgrywkach znacznie lepiej. Wszystko za sprawą zmiany na ławce trenerskiej. Maurizio Sarri preferuje znacznie bardziej ofensywny styl, aniżeli Antonio Conte. U byłego trenera Napoli, napastnicy nie mogą narzekać na liczbę szans do zdobycia gola.

W Chelsea jest podobnie. Piłkarze “The Blues” kreują dla swoich snajperów wiele szans. Problem w tym, że zarówno Alvaro Morata, jak i Olivier Giroud nie potrafią ich wykorzystać. Cierpliwość kibiców i samego klubu powoli się kończy.

Najlepszym wyjściem z całej sytuacji wydaje się pożegnanie Moraty z Londynem. W sprawie transferu zaczęli zatem działać przedstawiciele zawodnika. Według ostatnich doniesień RAC1, Alvaro Morata został zaoferowany… Barcelonie! Co więcej, w związku z ewentualnym transferem odbyły się już pierwsze spotkania. Biorąc pod uwagę, że podane źródło należy raczej do grupy bardziej wiarygodnych, taki transfer może być całkiem możliwy.

Warto również zaznaczyć, że w trakcie letniego okna transferowego, Barcelona starała się pozyskać innego piłkarza Chelsea. Mowa o Willianie, który niejednokrotnie był łączony z hiszpańskim zespołem. Mistrz LaLiga z zeszłego sezonu był w stanie zapłacić za ofensywnego zawodnika nawet 70 milionów euro. Całą transakcje zablokowała jednak Chelsea.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!