Moda na MLS – Manchester City z pierwszym transferem w 2019 roku
12.12.2018

Do niedawna amerykańska MLS kojarzona była z miejscem, w którym uznani europejscy gracze mogli udać się na “piłkarską emeryturę”. Przez ostatnią dekade trochę się pozmieniało, poziom jest coraz wyższy, a roszady odbywają się nie tylko w. kierunku Europa->MLS, ale też w przeciwnym.

Latem głośno było o kupieniu przez Bayern utalentowanego 17-letniego Daviesa, niedawno zakup Almirona potwierdziło Newcastle, a na początku tygodnia “oficjalkę” podało Columbus Crew. To właśnie z tego klubu do Manchesteru City powędruje bramkarz zespołu, 23-letni Zack Steffen.

Bramkarz reprezentacji USA dołączy do drużyny Guardioli latem 2019 roku za 7,5-10 milionów dolarów. Mierzący 191 cm zawodnik podpisując 4-letni kontrakt ustanowił dwa rekordy – Steffen stał się najdrożej sprzedanym zawodnikiem Columbus Crew, jak również najdroższym bramkarzem w historii ligi.

23-latek zwrócił na siebie uwagę fantastycznymi występami, do których w ostatnim czasie przyzwyczaił. Co ciekawe nie będzie to jego pierwsza wizyta w Europie – w sezonie 2015/2016, jeszcze jako junior, spędził rok w niemieckim Freiburgu. Wybór Manchesteru City na kolejny przystanek kariery może dziwić, w końcu tam niekwestionowanie dzieli i rządzi Ederson. Bycie bramkarzem nr.2 też może Amerykanina dużo nauczyć, ale cenniejsza mimo wszystko byłaby gra. Jak potoczy się jego kariera? – Złośliwi już gratulują kolejnego wypożyczenia New York City FC (właścicielem jest prezes “Citizens”)…

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

typy dnia
kurs 1.89
Dallas Cowboys – Chicago Bears
Liczba przyłożeń 4,5
+
kurs 2.41
Eintracht Frankfurt – Hertha Berlin
Liczba goli 3,5
+
kurs 1.84
Sheffield United – Newcastle United
Zwycięzca
1
kurs 2.30
Villarreal – Atletico Madryt
Zwycięzca
2
550PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO550