Legenda Chelsea wychwala Roberta Lewandowskiego – “To najbardziej kompletny napastnik”
14.12.2018

Czasem wydaje się, że inni ludzie ze świata futbolu potrafią bardziej docenić Roberta Lewandowskiego, niż my sami. Legendarny napastnik Chelsea, Didier Drogba w samym superlatywach wypowiedział się na temat polskiego zawodnika. 

Aktualnie były reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej odpoczywa na piłkarskiej emeryturze. Kilka tygodni temu Drogba ogłosił zakończenie kariery, po tym jak jego drużyna dotarła do finału USL. Ekipa Phoenix Rising przegrała decydujące starcie z Louisville City 0-1. Jak na razie Didier nie określił konkretnie swoich planów na przyszłość. Drogba często pojawia się na spotkaniach z fanami Chelsea, które są organizowane przez Yokohame w różnych zakątkach świata.

Wolny czas byłego napastnika “The Blues” umożliwia mu także na większą liczbę wywiadów i wypowiedzi. W jednej z ostatnich, Didier Drogba przyznał, że jest pewien zawodnik, na punkcie którego oszalał. Jest to nie kto inny, a sam Robert Lewandowski – Bardzo podoba mi się jego styl, jego umiejętności wykończenia akcji są na niesamowitych poziomie. jego sposób gry jest wspaniały. To aktualnie najbardziej kompletny napastnik na świecie. 

Trudno aktualnie nie wypowiadać się na temat Polaka w samych superlatywach. Robert Lewandowski został najlepszym strzelcem fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dodatkowo piłkarz Bayernu ma ogromny wpływ na wyniki niemieckiego zespołu w tym sezonie. Gdyby nie występy napastnika, pozycja drużyny z Monachium byłaby o wiele gorsza.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!