Przyszłość Mauro Icardiego wyjaśniona?
15.12.2018

Mauro Icardi to obecnie jeden z najlepszych napastników na świecie. Piłkarz Interu notuje w zespole niesamowite liczby, jeśli chodzi o strzelone bramki. Nic więc dziwnego, że Argentyńczykiem interesują się największe kluby w Europie. Ostatni wpis żony oraz jednocześnie agentki zawodnika sugeruje, że przyszłość Icardiego jest już raczej wyjaśniona.

Ostatnie rozgrywki Serie A były dla Mauro najlepszymi w karierze. Snajper mediolańskiego zespołu zanotował w lidze 34 występy, w których strzelił łącznie 29 bramek. Takie statystyki wywołały oczywiście liczne spekulacje w mediach podczas letniego okna transferowego. Mauro Icardi nie zmienił jednak klubu, rozpoczynając tym samym już szósty sezon w barwach Interu.

W tym roku Argentyńczyk również nie zawodzi w Mediolanie. Piłkarz ma na swoim koncie już osiem trafień w lidze oraz cztery gole w europejskich rozgrywkach. Niestety, wkład napastnika nie przełożył się na ostateczni wynik Interu w grupie. Włoska ekipa zajęła trzecie miejsce, tracąc tym samym możliwość gry w 1/8 finału LM.

Ze względu na dobrą postawę Icardiego, nie ucichły również żadne spekulacje na temat transferu. Zawodnik cały czas był łączony z przenosinami do Realu Madryt. Ostatni wpis żony piłkarza i jednocześnie jego agentki, jasno sugeruje, że żaden transfer w najbliższym czasie nie wchodzi w grę. Mauro Icardi jest bowiem bliski podpisania nowej umowy z Interem, o czym zakomunikowała Wanda Nara we wpisie na Twitterze – Jest godzina 00:30, a ja nadal siedzę i czytam strony nowego kontraktu.

Według doniesień mediów, Mauro Icardi ma podpisać kontrakt, który będzie obowiązywać do 2023 roku. Dzięki nowej umowie, Argentyńczyk może liczyć na zarobki rzędu 7 milionów euro rocznie + bonusy. Nie wiadomo jednak jaka dokładnie klauzula wykupu zostanie wpisana w porozumienie zawodnika.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!