“Nie zapomniałem o 2014 roku” – kapitan Liverpoolu wspomina mroki przeszłości
16.12.2018

Rok 2014 okazał się w ostatecznym rozrachunku kompletnym zawodem dla fanów Liverpoolu. Pomimo zajęcia wysokiego drugiego miejsca w lidze, za najbardziej pamiętne chwile uznaje się straszny wieczór na Selhurst Park oraz pośliźnięcie Stevena Gerrarda. Czy obecny sezon zmaże te plamę?

Na obecnym etapie rozgrywek „The Reds” dotrzymują kroku ekipie Pepa Guardioli. Przy dzisiejszej wygranej z Manchesterem United, drużyna Kloppa ponownie zamelduje się na czele ligowej tabeli. To zwycięstwo może być jednak trudne, ponieważ „Czerwone Diabły” od 2014 roku są niepokonane w ligowych starciach z Liverpoolem.

– Nie zapomniałem o 2014 roku. To jest coś, z czym musiałem żyć. Jesteśmy razem tu od wielu lat, ale mamy zupełnie inny skład graczy i to już inny sezon. Nie lubię patrzeć zbyt daleko w przeszłość. Wszystko, na czym się skupiam, to wygrywać mecze dla tego klubu , aby na końcu sezonu cieszyć się z sukcesu.

– Czuję, że jesteśmy gotowi na wygrywanie. Mam pewność, że ta drużyna ma w sobie wiele talentu, nie tylko na boisku, ale także w szatni.

Ostatni tytuł Liverpoolu w angielskiej ekstraklasie przypada na 1990 roku. Czy po 29 latach, fani „The Reds” ponownie będą mieć będą mogli ucieszyć się z mistrzowskiego tytułu?

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!