Borussia dogadana z angielskim klubem odnośnie Pulisicia
16.12.2018

Jeszcze jakiś czas temu Christian Pulisić był jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy młodego pokolenia. Po słabszym początku obecnego sezonu, jego marka nieco przygasła, ale Amerykanin nadal jest łakomym kąskiem dla gigantów Premier League. Jak się okazuje – jeden z nich doszedł do porozumienia w sprawie transferu z Borussią Dortmund.

Przynajmniej o tym przekonane są hiszpańskie media. Według ich informacji, Atletico Madryt złożyło zapytanie o 21-latka, ale natychmiast otrzymało odpowiedź, że ten transfer jest już niemożliwy. Powód? Dogadanie się z jednym z angielskich zespołów.

Na myśl momentalnie przychodzą nam dwie ekipy – Chelsea oraz Liverpool. W dzisiejszym wydaniu „Daily Mail” czytamy, że walkę o skrzydłowego wygrało „The Blues”. Na Stamford Bridge zapewne szukają alternatywy dla Edena Hazarda, który latem być może opuści stolicę Anglii na rzecz Madrytu.

Kwota całej transakcji ma opiewać na 60 milionów funtów. To oczywiście duże pieniądze jak na obecnego rezerwowego lidera Bundesligi. Trzeba jednak patrzeć pod kątem skali talentu piłkarza, który może jeszcze bardzo się rozwinąć. Ważną kwestią jest także dotarcie na nowy rynek, jakim są Stany Zjednoczone. Klubom Premier League brakuje piłkarzy z tego rejonu świata, co jest strzałem w stopę jeśli chodzi o aspekt marketingowy.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!