“Nie jestem przekonany” – Roy Keane ocenia aktualną grę Arsenalu
16.12.2018

Porównując ubiegły sezon, śmiało można powiedzieć, że jedną z drużyn, która wykonała największy progres jest Arsenal. “Kanonierzy” w końcu realnie walczą o miejsce w TOP4. Wizja Unaia Emery’ego jak na razie zdaje egzamin w północnym Londynie. Co do gry zespołu nie jest do końca przekonany Roy Keane. 

Kto by się spodziewał, że w momencie, kiedy Emery przejmie zespół, Arsenal zrealizuje serię 22 spotkań bez porażki. “Kanonierzy” z powodzeniem rywalizowali zarówno w Premier League, jak i Lidze Europy. Imponująca seria została zakończona w niedzielne popołudnie. Southampton dość niespodziewanie pokonało na własnym stadionie Arsenal 3-2, a jednym z jaśniejszych punktów drużyny “Świętych” był Jan Bednarek.

Nie wszyscy podzielają jednak opinię co do występów “Kanonierów”. Jak stwierdził Roy Keane, zespół Emery’ego nie do końca go przekonuje – Nie jestem przekonany. Z tyłu, w defensywie, mają kilka urazów. Nadal trudno ocenić ten zespół. Dla Arsenalu nadchodzą bardzo trudne spotkania. To z pewnością będzie dla nich duży test. 

Z częścią wypowiedzi Irlandczyka na pewno można się zgodzić. Londyński zespół w grudniu zmierzy się jeszcze z Liverpoolem na wyjeździe oraz Brighton, które zawsze u siebie potrafi powalczyć o korzystny wynik. Warto również pamiętać, że w najbliższą środę Arsenal podejmie na własnym stadionie Tottenham.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!