Chłopcy do bicia. Liverpool w spotkaniu z Manchesterem pobił rekord sezonu
16.12.2018

“Bitwa o Anglię” skończyła się tak, jak większość po cichu (lub nawet nie) liczyła. Liverpool dość pewnie zgarnął trzy punkty i wrócił na prowadzenie w tabeli, przy okazji zawstydzając rywala niecodziennym osiągnięciem.

O przeciętności i nijakości jaka ogarnęła Manchester United nie trzeba wiele pisać, bo powiedziano o nim chyba wszystko, co było możliwe. Miesiące mijają, a sytuacja “Czerwonych Diabłów” nie zmienia się na lepsze nawet w jednym procencie. Wymowny jest fakt, że zdecydowana większość osób przestała już zastanawiać się, czy Mourinho może stworzyć w Manchesterze wielką drużynę. Zamiast tego coraz częściej rozważa się nad tym, kiedy Portugalczyk zostanie po prostu zwolniony.

Podczas niezwykle prestiżowego i ważnego starcia z Liverpoolem, podopieczni Kloppa oddali na bramkę De Gei aż 36 strzałów. Okazuje się, że w obecnym sezonie żaden inny klub nie dopuścił do takiej sytuacji. Poprzedni rekord należał do Manchesteru City, który podczas meczu z Huddersfield uderzał na bramkę rywali 32-krotnie. Nie trzeba dodawać, jak ogromna różnica klas dzieli te dwie ekipy i w jak złym, wręcz koszmarnym świetle stawia to drużynę Mourinho…

Manchester United zawiódł kolejny już raz, tym razem stając się najzwyklejszymi chłopcami do bicia. Ciekawe, jak długo władze “Red Devils” będą odwracały oczy od tego, co dzieje się z ich klubem. Juergen Klopp w przeszłości już dwukrotnie “zwalniał” Jose Mourinho (raz z Realu, raz z Chelsea) i dla Manchesteru chyba byłoby najlepiej, gdyby tak stało się i tym razem. Jak myślicie, czy to już najwyższa pora na zmiany?

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!