Losowanie 1/8 finału Ligi Mistrzów. Mamy hitowe starcia!
17.12.2018

W poniedziałkowe w samo południe rozlosowano pary 1/8 finału Ligi Mistrzów. Samo rozstawienie drużyn sugerowało, że już na tym etapie rozgrywek będziemy świadkami kilku ciekawych rywalizacji. Los nas nie zawiódł, czas na hitowe starcia!

Przedstawiciele Premier League byli w tym rozstawieniu najliczniejszą grupą, bowiem komplet angielskich ekip przedarł się przez fazę grupową. Warto jednak zaznaczyć, że tylko Manchester City z tego zestawienia był drużyną rozstawioną. Pozostała trójka (Manchester United, Liverpool i Totenham) znajdowały się w koszyku klubów nierozstawionych.

Pozostałą szesnastkę uzupełniły następujące zespoły – trzy drużyny z LaLiga (Real Madryt, FC Barcelona oraz Atletico Madryt), trzy ekipy z Bundesligi (Bayern Monachium, Borussia Dortmund i Schalke 04), dwa kluby z Serie A (Juventus oraz Roma), dwie drużyny z Ligue 1 (Paris Saint-Germain oraz Lyon), a także po jednym klubie z Eredivisie i Liga NOS (Ajax oraz FC Porto).

Oto pary 1/8 finału LM:

FC Schalke 04 – Manchester City
Atletico Madryt – Juventus
Manchester United – Paris Saint-Germain
Tottenham – Borussia Dortmund
Lyon – FC Barcelona
AS Roma – FC Porto
Ajax – Real Madryt
Liverpool – Bayern Monachium

Emocjonująco zapowiadają się starcia: Atletico z Juventusem, Manchester United z Paris Saint-Germain, Tottenham z Borussia Dortmund i oczywiście Liverpool z Bayernem!

 

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!